Читання RSS
Головна Зворотній зв'язок Мапа сайта Додати у вибране
Благотворительный приём по случаю Рош а-Шана
Российский еврейский конгресс (РЕК) направит около 10 миллионов рублей, собранных на благотворительном приеме по случаю Рош а-Шана — Нового года по иудейскому календарю — на ряд проектов, в числе которых установка памятников жертвам Холокоста и помощь детям, сообщил президент РЕК Юрий Каннер.

Участниками благотворительного приема, который прошел в Подмосковье, стали известные политики и деятели культуры и религии. В их числе заместитель министра иностранных дел РФ Михаил Богданов, спецпредставитель президента РФ по международному культурному сотрудничеству Михаил Швыдкой, главный раввин России Берл Лазар, главный раввин Москвы Пинхас Гольдшмидт, посол Израиля в РФ Гарри Корен и главы дипломатических миссий еще более десяти стран. Почетным гостем мероприятия стал глава Всемирного еврейского конгресса Рональд Лаудер.
Умер Рафаэль Эйтан, известный израильский разведчик
В тель-авивской больнице "Ихилов" в возрасте 92 лет умер Рафаэль Эйтан, известный израильский разведчик, впоследствии ставший бизнесменом и политиком.

Рафаэль Эйтан родился в 1926 году в киббуце "Эйн-Харод", в семье репатриантов из России, участников сионистского движения "ха-Халуц". Когда ему исполнилось три года, семья переехала в Рамат ха-Шарон, купив там фермерское хозяйство (цитрусовую плантацию, овощной огород, коровник и пасеку).

Рафи Эйтан служил в "Пальмахе" офицером батальонной разведки, участвовал во многих боевых акциях. После службы он служил в ШАБАКе, затем перешел в "Мосад", где отвечал за многие важные операции, включая европейскую деятельность внешней разведки и поимку Адольфа Эйхмана в Аргентине.
Масштаб впливу Олега Гладковського на вітчизняне ОПК
Для того, щоб зрозуміти масштаб впливу Олега Гладковського на вітчизняне ОПК, пропоную ознайомитися з повним переліком його повноважень від 2015 року на посаді першого заступника секретаря РНБО:
- здійснення загального функціонального спрямування та координації діяльності Служби з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Апарату Ради національної безпеки і оборони України;
H.E Shri Partha Satpathy Ambassador of India in Ukraine interview given to "Dzerkalo Tyzhnya" newspaper
Украине есть чему поучиться у Индии.

Аграрная страна, входящая в первую пятерку по уровню произведенного ВВП, ее экономика увеличивается в среднем на 6–7% ежегодно, прослойка среднего класса постоянно растет. Индия — одна из немногих стран мира, которая активно, при государственной поддержке, развивает стартап-экосистему, не особо отставая от США и Китая. Индия активно развивает сектор услуг и уже является крупнейшим экспортером ІТ-услуг, аутсорсинга бизнес-процессов, услуг программного обеспечения, — только благодаря этому страна каждый год зарабатывает более 150 миллиардов долларов. О настоящем индийском экономическом чуде мы поговорили с послом этой страны в Украине господином Партхой Сатпатхи. Кроме прочего, коснулись также вопроса международного сотрудничества Украины и Индии, ведь сейчас торговля между двумя странами активно развивается, а Индия — один из немногих наших торговых партнеров, которому мы продаем не только сырьевые товары, имеем примеры совместного производства готовых товаров и хорошие перспективы для углубления сотрудничества двух государств. Главное — не упустить момент, потому что темпы развития стран уже сейчас очень отличаются.
Встреча с Премьер-министром Израиля Биньямином Нетаньяху

Владимир Путин принял в Кремле Премьер-министра Государства Израиль Биньямина Нетаньяху, который прибыл в Россию с рабочим визитом.
В.Путин: Уважаемый господин Премьер-министр!

Спасибо Вам за приглашение ещё раз.

Для нас память о людях, которые погибли во время Второй мировой войны, в том числе в блокадном Ленинграде, так же как и для еврейского народа, является абсолютно священной.

Это, конечно, и дань уважения в отношении израильтян – 1,5 миллиона человек, выходцы из бывшего Советского Союза, которые не только внесли существенный вклад в развитие Израиля, они внесли существенный вклад в зарождение израильской государственности и, конечно, сегодня играют очень важную роль моста между Россией и Израилем.

Мы не только помним о них, мы ценим ту роль, которую они играют сегодня. Конечно, для них Израиль – это их родина, это очевидно, но и мы называем их соотечественниками.
«    Жовтень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Вересень 2019 (1)
Травень 2019 (1)
Березень 2019 (3)
Лютий 2019 (11)
Січень 2019 (4)
Вересень 2018 (1)
 (голосів: 0)
11 січня 2017 року, 18:18 Переглядів: 1452

Вступне слово Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана на засіданні Кабінету Міністрів України від 11 січня 2017 року

























ГРОЙСМАН Володимир Борисович – Розпочинаємо роботу засідання Уряду, першого засідання Уряду в цьому році, в 2017-му.
Напевно, слід зазначити, що 2016 рік був дуже непростим. І наш Уряд прийшов на хвилі політичної кризи, яка поросла і переростала в економічну кризу. Я думаю, що наші зусилля, які ми доклали, дали можливість стабілізувати ситуацію і в принципі відновити економічне зростання. Хоча я хотів би підкреслити, що люди мають відчувати зміни.
І я хочу ще раз і підтвердити, і запевнити всіх українських громадян, що Уряд України, я особисто як Прем’єр-міністр, у 2017 році зробимо все залежне від нас для того, щоб ви відчули позитивні зміни в своєму житті. Для нас це завдання номер один. Ні статистика, ні будь-які інші цифри, тільки розуміння того, як живуть люди, які в них є проблеми і як допомогти людям ці проблеми вирішувати. І саме головне – робити політику Уряду таким чином, щоб ці проблеми не виникали в майбутньому. І я вважаю, що ми заклали ряд важливих умов, які дадуть можливість нам бути достатньо ефективними та результативними в багатьох сферах нашого життя.
Одне з ключових завдань на 2017 рік – це вищі заробітні плати для українців. І той крок, який ми зробили з 2017 року і підвищили вдвічі мінімальну заробітну плату від 1 тис. 600 грн. до 3 тис. 200, – це перші кроки, які ми робимо для відновлення справедливості по відношенню до працюючих громадян України. І це стосується не тільки мінімальної заробітної плати. Це стосується і єдиного тарифного розряду, який є основою для нарахування заробітної плати в бюджетній сфері. І з 1 січня він вже дорівнює 1 тис. 600 грн. І також рішення, які дозволили нам до 50% підняти заробітну плату українському вчителю, до 30% – українському лікарю, збільшити майже в середньому на 2 тис. грн. заробітну плату для кожного українського «ДСНС-ника», і забезпечувати в тому числі всі виплати, які необхідні, які передбачені бюджетом і для інших сфер: сфер безпеки, оборони і багатьох інших напрямків.
На жаль, те, що я бачу, що деякі колеги, якщо можна їх так назвати, критикують підвищення зарплати вдвічі з 1 тис. 600 до 3 тис. 200. У мене питання: совість є у цих людей? Як можна критикувати те, що дає можливість людям врешті-решт розпочати отримувати зарплату, яка буде наближатись до необхідних розмірів?
Тому я ще раз хочу наголосити: наше завдання на 2017 рік в роботі кожного міністерства, кожного міністра – розвиток економіки і визначення засад для підвищення зарплат для українців, якої б сфери це не стосувалося. Я в кінці 2016 року сказав, що головний наш виклик – це боротьба з бідністю. І в 2017 році ми маємо працювати, вчора ми з вами збиралися на нараді, я вам сказав, що чіткі пріоритети по кожному міністерству сьогодні треба визначати, не в листопаді, а сьогодні, в січні, план дій, а план дій у нас є достатньо амбітним, і кожен день концентрувати команди міністерств спільно з парламентом, з коаліцією для того, щоб ми могли приймати ефективні рішення і забезпечувати розвиток.
Я чую ще й якісь міфи розпускають щодо мінімальної зарплати. Я наголошую, що Уряд прийняв рішення, парламент підтримав це рішення, ініціатива про підвищення зарплати була абсолютно свідомою, і я хочу запевнити, що я доб'юся того, що кожен працедавець буде належним чином оцінювати роботу найманого працівника. Нічого, якщо власник бізнесу трошки менше заробить грошей, а його працівники будуть отримувати значно більше. Це має бути логіка в наших діях.
Тому я дав доручення профільному Віце-прем'єр-міністру Павлу Розенку, і він вже предметно цим питанням займається. Створені групи, які будуть чітко моніторити ситуацію, як людям нараховується зарплата, як вона сплачується. Найближчим часом ми зробимо комунікаційні можливості, щоб люди нам повідомляли конкретно, де і на якому підприємстві не виплачується зарплата, не дай боже, або занижується, або приховується. І ми будемо дуже чітко реагувати, тому що в областях і в містах буде створено спеціальні робочі групи, які за перший період часу будуть відслідковувати і допомагати відновлювати справедливість на місцях.
Тому щотижнево я прошу і мене інформувати по конкретних цифрах, і я буду інформувати країну, що, де і як відбувається з виплатою заробітної плати.
Будь-які міфи, які сьогодні хтось хоче нав’язати, що це там правильно або неправильно, я перше хочу сказати, ще раз повторити – хто вважає, що підвищити вдвічі заробітну плату було неправильним рішенням, у тих людей немає ні сорому, ні совісті.
Я наголошую – вважаю, що це рішення було абсолютно правильним, абсолютно вірним і в інтересах українських громадян.
Ми будемо публічно наводити дані, які будуть засвідчувати, як відбувається зміна системи оплати праці по відношенню до українських громадян. І це для нас є теж важливим пріоритетом. Ми тут співпрацюємо в тому числі з профспілками, з Федерацією роботодавців. Ми доведемо це рішення до повноцінної реалізації у всіх куточках нашої країни.
Ще одна річ, про яку я хотів би сказати, – це зайнятість населення. І сьогодні ми послухаємо інформацію Міністра соціальної політики. Я дав доручення: підготувати на сьогоднішнє засідання Уряду розширену інформацію щодо ринку праці. І хочу ще раз підкреслити, що ринок праці і система зайнятості, стимулювання зайнятості має бути реформована, змінена. Тому що сьогодні система зайнятості мала б бути направлена на те, щоб створювати робочі місця, а, на превеликий жаль, сьогодні система направлена не на це, а на те, щоб спонукати до безробіття.
Думаю, що сьогодні мільйони українців можуть самі згадати, що або приходиш на роботу після направлення від служби зайнятості й кажеш: поставте мені печатку, що я вам не підхожу. І потім йде отримувати державну допомогу, хоча людина є в працездатному стані і може знайти для себе гідну роботу в Україні, і в тому числі й отримати заробітну плату не нижче мінімуму – 3 тис. 200. Хоча створення нових робочих місць – надзвичайно актуальне питання. Надзвичайно актуальне, бо навіть тих вакансій, які ми маємо сьогодні в країні, недостатньо для того, щоб усіх українців забезпечити робочими місцями.
Зрозуміло, що, з одного боку, це питання економіки й розвитку економіки. І тут, я вважаю, що ми заклали гарний фундамент для економічного зростання і початку, в тому числі модернізації і капітального ремонту країни, розвитку місцевої економіки, в тому числі в рамках децентралізації, коли на місцях є реальні ресурси для створення робочих місць, для модернізації, для конкурентності.
З іншого боку, нам треба дуже чітко в діалозі між сторонами, а ми маємо угоду спільну з роботодавцями, з профспілками і Уряд, маємо реформувати саму систему зайнятості спільно в інтересах балансу, я б сказав, в першу чергу, тих людей, хто працює, і, беззаперечно, роботодавців.
Нам треба далі проводити дерегуляції. І я думаю, що те законодавство, яке ухвалив парламент в рамках бюджетного процесу щодо адміністрування податків, значно покращить інвестиційний клімат. І ті наші пріоритети, які ми заклали в бюджет, будуть направлені на відновлення промисловості, української промисловості, розвитку нашого експортного потенціалу і як наслідок – створення робочих місць з нормальною "білою" заробітною платою.
Тому наше завдання сьогодні, я завершу свій виступ з того, з чого я розпочинав – це питання вищих заробітних плат для українців. Це наш пріоритет: мінімальна зарплата, підвищена вдвічі, має бути вища і середня зарплата. Я вважаю, що наша політика щодо належної оплати праці українців, в тому числі буде сприяти позитивно розвитку національної економіки.
Тому закликаю всіх, колеги, щоб ми цей головний пріоритет вищих зарплат для українців тримали в фокусі своєї уваги протягом 2017 року. Наше завдання – розвиток економіки, створення робочих місць, отримання людьми нормальної зарплати, сплата чесних податків до бюджету і перерозподіл цих податків, підвищення соціальних стандартів. Так має працювати формула, і я переконаний в тому, що ми заклали всі основи для того, щоб ця формула спрацювала успішно.


ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІУАТУ КМ

Фото-новини

УКРАЇНА ХХ - РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. ДІАЛОГ З НАЦІЄЮ.




УКРАЇНА ХХ - РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.

ДІАЛОГ З НАЦІЄЮ.

Всепланетарна катастрофа Жовтневої Революції 1917 року трансформувала перебіг подій історії. Велика територія 1/6 земної поверхні зазнала не бачених раніше змін соціального устрою суспільств. Панівний світогляд Радянського устрою поставив геноцид й тероризм у ранг державної ідеології, його засоби, його генеральна метода – насилля і пряме фізичне знищення призвели до неприродних соціальних викривлень, що стало причиною втілення у життя держав мутантів соціально-політична модель, яких не ладналася до жодних загальноприйнятих раніше уявлень про людське буття.


Эксклюзивное интервью с Джаредом Кушнером, будущим советником президента США

Стивен Бертони

Forbes Contributor













07.02.2017 - Lesson мemory about the tragedy - "Babyn Yar"



ГРОЙСМАН Володимир Борисович – Розпочинаємо роботу засідання Уряду, першого засідання Уряду в цьому році, в 2017-му





























14 серпня 2016 року

Відбувся урочистий прийом з нагоди 69-ї річниці Незалежності
Ісламської Республіки Пакистан










Списки розстріляних


Матеріали взяті з фонду "Пам’ять Бабиного Яру", перший голова І.М.ЛЕВІТАС



Каневская Аннета Давидовна 4 года

Каневская Софья Осиповна 44 года ул. Дмитриевская, 85, кв.2

Каневская Хиня Эвелевна 77 лет

Каневская Цецилия Григорьевна 53 года ул. Тургеневская, 27 ,кв.9
Каневский Лев Григорьевич 52 года

Каневская Эмилия Давидовна 70 лет

Каневский Кельман Лейбович 55 лет
Каневский Сима 54 года
Каневская Циня 51 год
Каневский Шуля 48 лет
Каневская Елизавета Ильинична 45 лет
Каневская Ита 4 года
Каневский Лев

Каневский Арон Борухович 56 лет ул. Жилянская
Каневская Шуля Пинхусовна 54 года

Каневский Илья Пейсахович 61 год
Каневская Фейга-Лея Копелевна 58 лет

Каневский Михаил Соломонович
Каневская - дочь
Каневская - невестка
Каневский Лазарь - внук
Каневская Эстер

Каневский Семен Меерович 55 лет ул. Гоголевская, 12, кв.4
Каневская Шуля Маневна 54 года
Каневский Михаил Семенович 25 лет

Каневский Янкель-Пейса Лейбович
Каневская Кейля

23.08.2016 - Lesson of мemory in the National Historical Memorial Preserve "Babyn Yar"





22.08.2016 ХІІ Нарада керівників закордонних дипломатичних установ України










7 червня 2016 року відбулась церемонія закриття програми «Лідерство у державних фінансах», що є спільним проектом Київської Школи Економіки (KSE) та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) за підтримки Міністерства фінансів України

Учасники заходу:

Олександр Данилюк, Міністр фінансів України та Наталія Естер Каневська-Анастасє, Голова правління Регіонального центру сприяння програмам соціально-економічної та державної розбудови "Стратегія нації"



7 червня відбулась урочиста церемонія підписання Міністром закордонних справ України та Послом Держави Ізраїль в Україні Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників




Нагору