Читання RSS
Головна Зворотній зв'язок Мапа сайта Додати у вибране
Благотворительный приём по случаю Рош а-Шана
Российский еврейский конгресс (РЕК) направит около 10 миллионов рублей, собранных на благотворительном приеме по случаю Рош а-Шана — Нового года по иудейскому календарю — на ряд проектов, в числе которых установка памятников жертвам Холокоста и помощь детям, сообщил президент РЕК Юрий Каннер.

Участниками благотворительного приема, который прошел в Подмосковье, стали известные политики и деятели культуры и религии. В их числе заместитель министра иностранных дел РФ Михаил Богданов, спецпредставитель президента РФ по международному культурному сотрудничеству Михаил Швыдкой, главный раввин России Берл Лазар, главный раввин Москвы Пинхас Гольдшмидт, посол Израиля в РФ Гарри Корен и главы дипломатических миссий еще более десяти стран. Почетным гостем мероприятия стал глава Всемирного еврейского конгресса Рональд Лаудер.
Умер Рафаэль Эйтан, известный израильский разведчик
В тель-авивской больнице "Ихилов" в возрасте 92 лет умер Рафаэль Эйтан, известный израильский разведчик, впоследствии ставший бизнесменом и политиком.

Рафаэль Эйтан родился в 1926 году в киббуце "Эйн-Харод", в семье репатриантов из России, участников сионистского движения "ха-Халуц". Когда ему исполнилось три года, семья переехала в Рамат ха-Шарон, купив там фермерское хозяйство (цитрусовую плантацию, овощной огород, коровник и пасеку).

Рафи Эйтан служил в "Пальмахе" офицером батальонной разведки, участвовал во многих боевых акциях. После службы он служил в ШАБАКе, затем перешел в "Мосад", где отвечал за многие важные операции, включая европейскую деятельность внешней разведки и поимку Адольфа Эйхмана в Аргентине.
Масштаб впливу Олега Гладковського на вітчизняне ОПК
Для того, щоб зрозуміти масштаб впливу Олега Гладковського на вітчизняне ОПК, пропоную ознайомитися з повним переліком його повноважень від 2015 року на посаді першого заступника секретаря РНБО:
- здійснення загального функціонального спрямування та координації діяльності Служби з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Апарату Ради національної безпеки і оборони України;
H.E Shri Partha Satpathy Ambassador of India in Ukraine interview given to "Dzerkalo Tyzhnya" newspaper
Украине есть чему поучиться у Индии.

Аграрная страна, входящая в первую пятерку по уровню произведенного ВВП, ее экономика увеличивается в среднем на 6–7% ежегодно, прослойка среднего класса постоянно растет. Индия — одна из немногих стран мира, которая активно, при государственной поддержке, развивает стартап-экосистему, не особо отставая от США и Китая. Индия активно развивает сектор услуг и уже является крупнейшим экспортером ІТ-услуг, аутсорсинга бизнес-процессов, услуг программного обеспечения, — только благодаря этому страна каждый год зарабатывает более 150 миллиардов долларов. О настоящем индийском экономическом чуде мы поговорили с послом этой страны в Украине господином Партхой Сатпатхи. Кроме прочего, коснулись также вопроса международного сотрудничества Украины и Индии, ведь сейчас торговля между двумя странами активно развивается, а Индия — один из немногих наших торговых партнеров, которому мы продаем не только сырьевые товары, имеем примеры совместного производства готовых товаров и хорошие перспективы для углубления сотрудничества двух государств. Главное — не упустить момент, потому что темпы развития стран уже сейчас очень отличаются.
Встреча с Премьер-министром Израиля Биньямином Нетаньяху

Владимир Путин принял в Кремле Премьер-министра Государства Израиль Биньямина Нетаньяху, который прибыл в Россию с рабочим визитом.
В.Путин: Уважаемый господин Премьер-министр!

Спасибо Вам за приглашение ещё раз.

Для нас память о людях, которые погибли во время Второй мировой войны, в том числе в блокадном Ленинграде, так же как и для еврейского народа, является абсолютно священной.

Это, конечно, и дань уважения в отношении израильтян – 1,5 миллиона человек, выходцы из бывшего Советского Союза, которые не только внесли существенный вклад в развитие Израиля, они внесли существенный вклад в зарождение израильской государственности и, конечно, сегодня играют очень важную роль моста между Россией и Израилем.

Мы не только помним о них, мы ценим ту роль, которую они играют сегодня. Конечно, для них Израиль – это их родина, это очевидно, но и мы называем их соотечественниками.
«    Квітень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2019 (1)
Травень 2019 (1)
Березень 2019 (3)
Лютий 2019 (11)
Січень 2019 (4)
Вересень 2018 (1)
 (голосів: 0)
29 липня 2010 року, 16:19 Переглядів: 875

Великобританія готова до співпраці з Україною у сфері ОПК

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова українська офіційна делегація на чолі з Міністром промислової політики України Дмитром Колєсніком перебувала у Лондоні (Великобританія) з 18 по 20 липня. В ході візиту, Міністр провів ряд зустрічей з представниками урядових кіл Великобританії, відповідальними за розвиток співпраці з іноземними країнами в сфері торгівлі, інвестицій, безпеки та оборони.
Однією з найбільш значимих лондонських зустрічей стали переговори Дмитра Колєснікова з Джеффом Гледдінгом – Регіональним директором з питань Європи та Америки Британського відомства з інвестицій та торгівлі (UK Trade&Investment - UKTI)

Довідково: UKTI - організація з питань оборони та безпеки, яку було створено з метою координації діяльності двох основних відомств, що займаються питанням зовнішніх відносин – Департаменту з питань бізнесу та регуляторних реформ і МЗС Великобританії.
UKTI підзвітна як Держсекретареві з питань торгівлі і промисловості, так і Держсекретареві закордонних справ Великобританії.
За кордоном UKTI веде роботу через комерційні відділи британських посольств і надає фірмам і компаніям такі послуги, як: надання консультацій з торгової тематики, розробка програм виходу на зовнішній ринок для нових експортері та подальша підтримка їх дій на зарубіжних ринках, сприяння приватному бізнесі у встановленні контактів з урядовими організаціями іноземних держав, а також пошук партнерів з реалізації конкретних проектів.

В ході цієї зустрічі Дмитро Колєсніков представив Джеффу Гледдінгу перелік виробничих можливостей та продукції вітчизняного оборонно-промислового комплексу та інвестиційні пропозиції українських підприємств, які будуть уважно розглянуті в UKTI. А у найближчому майбутньому, після презентації Україною секторів зацікавленості Великобританії, англійською стороною будуть розроблені проекти і програми їх розвитку

Британська Сторона особливо наголосила на тому, що у співпраці з Україною всі питання, пов’язані з усуненням діючих обмежень та ліцензуванням, вони готові взяти на себе.
Та низка успішних зустрічей для української делегації на цьому не закінчилася. Дмитро Колєсніков отримав чудову нагоду зустрітися з Джеральдом Ховартом – Парламентським заступником Міністра оборони Великобританії, Міністром з питань стратегії міжнародної безпеки, яка мала на меті на політичному рівні підтвердити готовність обох сторін до активної співпраці в сфері ОПК.

Довідково: Доля продукції британського ОПК в загальному обсязі експорту Великобританії складає 1,5%, а у світовому обігу озброєння та військової техніки – 33%, що вивело Великобританію у 2008р. на перше місце в світі серед країн-експортерів товарів військового призначення. Водночас, новий уряд Великобританії рішуче налаштований стосовно виведення своєї країни на передові позиції з експорту ОіВТ, та готовий до пошуку нових партнерів для підвищення конкурентоспроможності з цією метою.

Таким чином, зважаючи на велику зацікавленість Великобританії у співпраці з Україною, ми отримали унікальну нагоду не лише стати партнером однієї з найбільш розвинених і могутніх країн світу і за її підтримки активно розвиватися, а й зміцнити свої позиції на міжнародній арені.



Міністерство промислової політики України

У машинобудівній, радіоелектронній і оборонній промисловості у 2010 р.
зафіксовано зростання виробництва на 30,1%, 11,8% та 36,2% відповідно

Машинобудування за перше півріччя 2010р. продемонструвало збільшення виробництва на 30,1% в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Зростання обсягів товарної продукції зафіксовано по всіх напрямках. Так, виробництво залізничного рухомого складу зросло на 212,3%, важке і транспортне машинобудування – на 110,9%, виробництво побутових приладів - на 29,7%, автомобілебудування – на 25,3%, а виробництво машин та устаткування для металургії - на 21,2%.
У січні-червні 2010 р. машинобудівні підприємства України наростили об'єми реалізованої продукції в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 36 %, до 17 643 млн. грн. Особливо відзначилися підприємства сільгоспмашинобудування, яким вдалося перевищити минулорічні показники на 74,5%.
Сьогодні Мінпромполітики ведеться системна робота по розширенню експортних ринків для промислової продукції. Експорт товарів за минулий період 2010р. виріс більше ніж на 31%. Зовнішньоторговельні операції підприємства галузі України здійснювали з партнерами багатьох країн світу. Об'єми експортних постачань в країни СНД склали 35% загального об'єму експорту, Азії - 28%. Найбільші об'єми експортних постачань здійснювалися в Російську Федерацію - 25% загального об'єму експорту товарів, та в Білорусь - 3,5%.
В той же час, проблемним залишається питання реалізації вітчизняної продукції на внутрішньому ринку України, яке Міністерство промислової політики взяло під свій контроль і зараз працює над його вирішенням.

Довідково: Міністерство приймало участь в розгляді та підготовці проекту постанови КМУ «Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості», який був схвалений 26 травня 2010 року за № 366. Відповідно до цієї постанови в 2010 році за рахунок Держбюджету буде профінансовано закупівлю Міністерством освіти ті науки України шкільних автобусів в обсязі 45 млн. грн., у кількості 148 одиниць.

Не гірше від машинобудування працював цього року і ОПК. Обсяг продукції, виробленої на промислових підприємствах галузі за 6 місяців 2010р. склав 1561,5 млн. грн., що на 36,2% більше від обсягів відповідного періоду 2009р. Так, у авіаційній промисловості зафіксовано зростання на 5,6%, а суднобудівникам вдалося побудувати і передати замовникам 14 суден і плавучих засобів загальною вартістю $88,3 млн.
Слід відмітити й показники підприємств радіоелектронної промисловості, які цього року показали зростання на 11,8%. В цілому ж за січень-червень 2010 року підприємствами підгалузей радіоелектронної промисловості, засобів зв’язку та приладобудування виготовлено товарної продукції на суму 329,9 млн. грн., а темп росту виробництва до відповідного періоду 2009 року становить 77%. Обсяг експортної продукції склав 100,29 млн. грн. (32,0% від обсягу реалізованої продукції).

Фото-новини

УКРАЇНА ХХ - РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. ДІАЛОГ З НАЦІЄЮ.




УКРАЇНА ХХ - РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.

ДІАЛОГ З НАЦІЄЮ.

Всепланетарна катастрофа Жовтневої Революції 1917 року трансформувала перебіг подій історії. Велика територія 1/6 земної поверхні зазнала не бачених раніше змін соціального устрою суспільств. Панівний світогляд Радянського устрою поставив геноцид й тероризм у ранг державної ідеології, його засоби, його генеральна метода – насилля і пряме фізичне знищення призвели до неприродних соціальних викривлень, що стало причиною втілення у життя держав мутантів соціально-політична модель, яких не ладналася до жодних загальноприйнятих раніше уявлень про людське буття.


Эксклюзивное интервью с Джаредом Кушнером, будущим советником президента США

Стивен Бертони

Forbes Contributor













07.02.2017 - Lesson мemory about the tragedy - "Babyn Yar"



ГРОЙСМАН Володимир Борисович – Розпочинаємо роботу засідання Уряду, першого засідання Уряду в цьому році, в 2017-му





























14 серпня 2016 року

Відбувся урочистий прийом з нагоди 69-ї річниці Незалежності
Ісламської Республіки Пакистан










Списки розстріляних


Матеріали взяті з фонду "Пам’ять Бабиного Яру", перший голова І.М.ЛЕВІТАС



Каневская Аннета Давидовна 4 года

Каневская Софья Осиповна 44 года ул. Дмитриевская, 85, кв.2

Каневская Хиня Эвелевна 77 лет

Каневская Цецилия Григорьевна 53 года ул. Тургеневская, 27 ,кв.9
Каневский Лев Григорьевич 52 года

Каневская Эмилия Давидовна 70 лет

Каневский Кельман Лейбович 55 лет
Каневский Сима 54 года
Каневская Циня 51 год
Каневский Шуля 48 лет
Каневская Елизавета Ильинична 45 лет
Каневская Ита 4 года
Каневский Лев

Каневский Арон Борухович 56 лет ул. Жилянская
Каневская Шуля Пинхусовна 54 года

Каневский Илья Пейсахович 61 год
Каневская Фейга-Лея Копелевна 58 лет

Каневский Михаил Соломонович
Каневская - дочь
Каневская - невестка
Каневский Лазарь - внук
Каневская Эстер

Каневский Семен Меерович 55 лет ул. Гоголевская, 12, кв.4
Каневская Шуля Маневна 54 года
Каневский Михаил Семенович 25 лет

Каневский Янкель-Пейса Лейбович
Каневская Кейля

23.08.2016 - Lesson of мemory in the National Historical Memorial Preserve "Babyn Yar"





22.08.2016 ХІІ Нарада керівників закордонних дипломатичних установ України










7 червня 2016 року відбулась церемонія закриття програми «Лідерство у державних фінансах», що є спільним проектом Київської Школи Економіки (KSE) та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) за підтримки Міністерства фінансів України

Учасники заходу:

Олександр Данилюк, Міністр фінансів України та Наталія Естер Каневська-Анастасє, Голова правління Регіонального центру сприяння програмам соціально-економічної та державної розбудови "Стратегія нації"



7 червня відбулась урочиста церемонія підписання Міністром закордонних справ України та Послом Держави Ізраїль в Україні Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників




Нагору