Читання RSS
Головна Зворотній зв'язок Мапа сайта Додати у вибране
Благотворительный приём по случаю Рош а-Шана
Российский еврейский конгресс (РЕК) направит около 10 миллионов рублей, собранных на благотворительном приеме по случаю Рош а-Шана — Нового года по иудейскому календарю — на ряд проектов, в числе которых установка памятников жертвам Холокоста и помощь детям, сообщил президент РЕК Юрий Каннер.

Участниками благотворительного приема, который прошел в Подмосковье, стали известные политики и деятели культуры и религии. В их числе заместитель министра иностранных дел РФ Михаил Богданов, спецпредставитель президента РФ по международному культурному сотрудничеству Михаил Швыдкой, главный раввин России Берл Лазар, главный раввин Москвы Пинхас Гольдшмидт, посол Израиля в РФ Гарри Корен и главы дипломатических миссий еще более десяти стран. Почетным гостем мероприятия стал глава Всемирного еврейского конгресса Рональд Лаудер.
Умер Рафаэль Эйтан, известный израильский разведчик
В тель-авивской больнице "Ихилов" в возрасте 92 лет умер Рафаэль Эйтан, известный израильский разведчик, впоследствии ставший бизнесменом и политиком.

Рафаэль Эйтан родился в 1926 году в киббуце "Эйн-Харод", в семье репатриантов из России, участников сионистского движения "ха-Халуц". Когда ему исполнилось три года, семья переехала в Рамат ха-Шарон, купив там фермерское хозяйство (цитрусовую плантацию, овощной огород, коровник и пасеку).

Рафи Эйтан служил в "Пальмахе" офицером батальонной разведки, участвовал во многих боевых акциях. После службы он служил в ШАБАКе, затем перешел в "Мосад", где отвечал за многие важные операции, включая европейскую деятельность внешней разведки и поимку Адольфа Эйхмана в Аргентине.
Масштаб впливу Олега Гладковського на вітчизняне ОПК
Для того, щоб зрозуміти масштаб впливу Олега Гладковського на вітчизняне ОПК, пропоную ознайомитися з повним переліком його повноважень від 2015 року на посаді першого заступника секретаря РНБО:
- здійснення загального функціонального спрямування та координації діяльності Служби з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Апарату Ради національної безпеки і оборони України;
H.E Shri Partha Satpathy Ambassador of India in Ukraine interview given to "Dzerkalo Tyzhnya" newspaper
Украине есть чему поучиться у Индии.

Аграрная страна, входящая в первую пятерку по уровню произведенного ВВП, ее экономика увеличивается в среднем на 6–7% ежегодно, прослойка среднего класса постоянно растет. Индия — одна из немногих стран мира, которая активно, при государственной поддержке, развивает стартап-экосистему, не особо отставая от США и Китая. Индия активно развивает сектор услуг и уже является крупнейшим экспортером ІТ-услуг, аутсорсинга бизнес-процессов, услуг программного обеспечения, — только благодаря этому страна каждый год зарабатывает более 150 миллиардов долларов. О настоящем индийском экономическом чуде мы поговорили с послом этой страны в Украине господином Партхой Сатпатхи. Кроме прочего, коснулись также вопроса международного сотрудничества Украины и Индии, ведь сейчас торговля между двумя странами активно развивается, а Индия — один из немногих наших торговых партнеров, которому мы продаем не только сырьевые товары, имеем примеры совместного производства готовых товаров и хорошие перспективы для углубления сотрудничества двух государств. Главное — не упустить момент, потому что темпы развития стран уже сейчас очень отличаются.
Встреча с Премьер-министром Израиля Биньямином Нетаньяху

Владимир Путин принял в Кремле Премьер-министра Государства Израиль Биньямина Нетаньяху, который прибыл в Россию с рабочим визитом.
В.Путин: Уважаемый господин Премьер-министр!

Спасибо Вам за приглашение ещё раз.

Для нас память о людях, которые погибли во время Второй мировой войны, в том числе в блокадном Ленинграде, так же как и для еврейского народа, является абсолютно священной.

Это, конечно, и дань уважения в отношении израильтян – 1,5 миллиона человек, выходцы из бывшего Советского Союза, которые не только внесли существенный вклад в развитие Израиля, они внесли существенный вклад в зарождение израильской государственности и, конечно, сегодня играют очень важную роль моста между Россией и Израилем.

Мы не только помним о них, мы ценим ту роль, которую они играют сегодня. Конечно, для них Израиль – это их родина, это очевидно, но и мы называем их соотечественниками.
«    Квітень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2019 (1)
Травень 2019 (1)
Березень 2019 (3)
Лютий 2019 (11)
Січень 2019 (4)
Вересень 2018 (1)
 (голосів: 0)
22 листопада 2014 року, 09:33 Переглядів: 879

2014-11-22 09:33 "Захід може дійти висновку, що Україну ніщо не виправить", – заявив екс-посол США в Україні - Стівен Пайфер.

Людмила Балабай

На першу річницю Євромайдану ставлення Заходу до України можна схарактеризувати словом "перед розчарування". 21 листопада світ зустрічає із двома месиджами для Києва. Перший – запитання: Де реформи? Другий – попередження. Відтепер будь-яку фінансову допомогу Україна отримає лише в обмін на реформи.
Редакційна колонка Нью-Йорк Таймс сьогодні прозоро натякає: розчарування чекатиме на тих, хто розраховує, що Україна отримуватиме підтримку, не за реальні зміни спрямовані на подолання корупції, а у якості співчуття (як жертва агресії Росії), пише Радіо Свобода.
Питання відсічі Путіну для Заходу стоїть окремо від питання про підтримку декларативних "реформаторів" в Україні, які поки нічим себе не зарекомендували.
"Захід не відпустить Путіна з гачка" – пише видання, – "Але важливо визнати, що Київ, а саме Порошенко та Яценюк мають забов'язання, які повинні виконати".
"Немає сумнівів, наскільки не легко приймати рішення про болісні реформи у час, коли країна вже поставлена на коліна. Саме тому західні лідери забов'язані дати Києву зрозуміти, що відчутну допомогу там отримають лише після того, як реально візмуться за виконання програми економічних та політичних реформ. Зрештою, саме за це бились українці, які у грудні 2013-го вийшли на вулиці", – резюмує Нью-Йорк Таймс.
Між тим відомий економіст Андерс Аслунд не бачить жодних ознак того, що самоназвані реформатори у Києві мають намір втілювати гасла, під якими прийшли до влади та перемогли на парламентських виборах.
У листі "Голосу Америки" експерт б'є на сполох: "Судячи з опублікованого проекту коаліційної угоди, майбутній уряд не планує нічого з переліку (реформ, які на думку Аслунда необхідні Україні у першу чергу. – Ред.). Це було би катастрофою".
Унифікація цін на енергоносії у відповідності до світового рівня; скорочення державних витарт на 10% ВВП та легалізація приватних продажів сільськогосподарських земель – без цього, переконаний Аслунд, Україна не виживе.
"Фінансовий колапс загрожує Україні вже у наступні 4 місяці", –попереджає Аслунд у блозі.
"То може українські політики хочуть, щоб Путін загарбав Україну? Чи просто загрузли у своїх власних інтересах?", – запитує експерт
Саме власні інтереси українських високопосадовців можуть бути реальною перепоною на шляху реформ. Такі думки на початку листопада лунали на експертній конференції "Україна, Росія та Захід - шлях уперед".
"Для виживання Україні потрібні масштабні реформи; проте без зовнішнього тиску вона навряд чи піде на такі реформи; вважається, що США та ЄС мають компенсувати дірки в українському бюджеті, зокрема борги за енергоресурси; при цьому головні дірки у бюджеті України виникають саме через корупційні схеми, зокрема у сфері енергетики", – поділився результатами конференції доцент Школи дипломатії Американського університету Кіт Дарден.
То невже в Україні прагнуть зберегти корупційні схеми, відкупившись від Росії грошима Заходу?
На думку, експерта аналітичного центру "Атлантична рада" Адріана Каратницького, в Україні діє потужне корупційне лобі, зацікавлене у тому, щоб зберегти схеми збагачення. Боротьба із ними стане лакмусовим папірцем реального реформаторства нового уряду України.
"Саме це і покаже, чи є воля для справжніх реформ. Досі в Україні не запроваджено жодних реформ у галузі енергетики", – відзначив Адріан Каратницький, спілкуючись з "Голосом Америки".
Втім, навіть якщо у Києві, справді мають вплив пройдвисвіти, які хотіли би використати скрутне становище України для особистого збагачення, вимагаючи при цьому грошей у Заходу – їх розрахунок може бути не таким вже і наївним.
У питанні допомоги Україні, у США досить впливовою є точка зору, що допомагати Києву варто без будь-яких додаткових умов. На це, підбиваючи підсумки вже згаданої конференції "Україна, Росія та Захід – шлях уперед", вказує Дарден.
"Важко зрозуміти, чому у США люди та партії, які б ніколи не схвалили подібну логіку дій по відношенню до власних виборців (я говорю про фінансову підтримку, без будь-яких умов), схоже готові підтримувати її у якості зовнішньої політики США. Якщо і буває жорстока любов, то це Україна", – відзначив Дарден.
З ним згодні далеко не всі. Колишній посол США в Україні, експерт дослідницького центру "Інститут Брукінґса" Стівен Пайфер ще у жовтні попереджав: за діями, чи бездіяльністю України у галузі реформ пильно стежать.
Якщо Україна не зміниться – їй не лише грошей не дадуть, а і взагалі махнуть на неї рукою та залишать на одинці з Росією.
"У США дуже завантажений зовнішньополітичний графік. Якщо Україна не піде на необхідні кроки, то тут почнуть питати, а чи Україна реально варта уваги, якої вимагає? У ЄС теж постане таке питання. Бо вже очевидно, що є кілька європейських країн, які хочуть покінчити із санкціями проти Росії. Знаєте, важко буде прихильникам санкцій знайти якісь аргументи за їх продовження, якщо Україна не рухатиметься у вірному напрямку", – відзначив Пайфер.
"Захід може дійти висновку, що Україну ніщо не виправить", – заявив екс-посол США в Україні - Стівен Пайфер.

Фото-новини

УКРАЇНА ХХ - РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. ДІАЛОГ З НАЦІЄЮ.




УКРАЇНА ХХ - РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.

ДІАЛОГ З НАЦІЄЮ.

Всепланетарна катастрофа Жовтневої Революції 1917 року трансформувала перебіг подій історії. Велика територія 1/6 земної поверхні зазнала не бачених раніше змін соціального устрою суспільств. Панівний світогляд Радянського устрою поставив геноцид й тероризм у ранг державної ідеології, його засоби, його генеральна метода – насилля і пряме фізичне знищення призвели до неприродних соціальних викривлень, що стало причиною втілення у життя держав мутантів соціально-політична модель, яких не ладналася до жодних загальноприйнятих раніше уявлень про людське буття.


Эксклюзивное интервью с Джаредом Кушнером, будущим советником президента США

Стивен Бертони

Forbes Contributor













07.02.2017 - Lesson мemory about the tragedy - "Babyn Yar"



ГРОЙСМАН Володимир Борисович – Розпочинаємо роботу засідання Уряду, першого засідання Уряду в цьому році, в 2017-му





























14 серпня 2016 року

Відбувся урочистий прийом з нагоди 69-ї річниці Незалежності
Ісламської Республіки Пакистан










Списки розстріляних


Матеріали взяті з фонду "Пам’ять Бабиного Яру", перший голова І.М.ЛЕВІТАС



Каневская Аннета Давидовна 4 года

Каневская Софья Осиповна 44 года ул. Дмитриевская, 85, кв.2

Каневская Хиня Эвелевна 77 лет

Каневская Цецилия Григорьевна 53 года ул. Тургеневская, 27 ,кв.9
Каневский Лев Григорьевич 52 года

Каневская Эмилия Давидовна 70 лет

Каневский Кельман Лейбович 55 лет
Каневский Сима 54 года
Каневская Циня 51 год
Каневский Шуля 48 лет
Каневская Елизавета Ильинична 45 лет
Каневская Ита 4 года
Каневский Лев

Каневский Арон Борухович 56 лет ул. Жилянская
Каневская Шуля Пинхусовна 54 года

Каневский Илья Пейсахович 61 год
Каневская Фейга-Лея Копелевна 58 лет

Каневский Михаил Соломонович
Каневская - дочь
Каневская - невестка
Каневский Лазарь - внук
Каневская Эстер

Каневский Семен Меерович 55 лет ул. Гоголевская, 12, кв.4
Каневская Шуля Маневна 54 года
Каневский Михаил Семенович 25 лет

Каневский Янкель-Пейса Лейбович
Каневская Кейля

23.08.2016 - Lesson of мemory in the National Historical Memorial Preserve "Babyn Yar"





22.08.2016 ХІІ Нарада керівників закордонних дипломатичних установ України










7 червня 2016 року відбулась церемонія закриття програми «Лідерство у державних фінансах», що є спільним проектом Київської Школи Економіки (KSE) та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) за підтримки Міністерства фінансів України

Учасники заходу:

Олександр Данилюк, Міністр фінансів України та Наталія Естер Каневська-Анастасє, Голова правління Регіонального центру сприяння програмам соціально-економічної та державної розбудови "Стратегія нації"



7 червня відбулась урочиста церемонія підписання Міністром закордонних справ України та Послом Держави Ізраїль в Україні Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників




Нагору